☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Gmina Miejska Szczytno
Herb Gmina Miejska Szczytno

Wtorek 19.03.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

skład Rady Miejskiej

RADNI VIII KADENCJI LATA -  2018 – 2023 

  1.  Łachacz Tomasz - Przewodniczący Rady (tomasz.lachacz@radny.miastoszczytno.pl)
  2.  Malec Paweł - Wiceprzewodniczący Rady (nr tel: 512-868-594, pawel.malec@radny.miastoszczytno.pl)
  3.  Siudak Robert Artur - Wiceprzewodniczący Rady (nr tel: 605-429-509, robert.artur.siudak@radny.miastoszczytno.pl)
  4.  Beata Boczar - (nr tel: 602-305-142, beata.boczar@radny.miastoszczytno.pl)
  5.  Czerw Ewa Stefania - (nr tel: 885-654-591, stefania.ewa.czerw@radny.miastoszczytno.pl)
  6.  Dziuban Andrzej Zdzisław- (nr tel: 606-706-891, andrzej.zdzislaw.dziuban@radny.miastoszczytno.pl)
  7.  Furczak Karol Piotr - (nr tel: 506-137-058, karol.piotr.furczak@radny.miastoszczytno.pl)
  8.  Gregorczyk Piotr Mieczysław - (nr tel: 662-260-036, piotr.mieczyslaw.gregorczyk@radny.miastoszczytno.pl)
  9.  Kiersikowski Rafał – (nr tel: 533-298-955, rafal.kiersikowski@radny.miastoszczytno.pl)
  10.  Kobus – Drężek Aleksandra Malwina – (nr tel: 509-489-303, aleksandra.malwina.kobus.drezek@radny.miastoszczytno.pl)
  11.  Kosakowska Agnieszka Izabela - (nr tel: 602-639-182, agnieszka.izabela.kosakowska@radny.miastoszczytno.pl)
  12.  Krassowski Paweł Kamil - (nr tel: 530-500-590, pawel.kamil.krassowski@radny.miastoszczytno.pl)
  13.  Moczydłowska Teresa – (nr tel: 507-225-721, teresa.moczydlowska@radny.miastoszczytno.pl)
  14.  Myślak Arkadiusz – (nr tel: 668-818-873, arkadiusz.myslak@radny.miastoszczytno.pl)
  15.  Orzoł Zbigniew Janusz - (nr tel: 608-463-601, zbigniew.janusz.orzol@radny.miastoszczytno.pl)
  16.  Pardo Mariusz – (nr tel: 886612444, mariusz.pardo@radny.miastoszczytno.pl)
  17.  Rybińska Anna Teresa - (nr tel: 600-453-473, anna.teresa.rybinska@radny.miastoszczytno.pl)
  18.  Staszak Sławomir Witold - (nr tel: 668-197-651, slawomir.witold.staszak@radny.miastoszczytno.pl)
  19.  Trochimowicz Artur Antoni - (nr tel: 602-765-054, artur.antoni.trochimowicz@radny.miastoszczytno.pl)
  20.  Zimny Waldemar Andrzej - (nr tel: 606275397, waldemar.andrzej.zimny@radny.miastoszczytno.pl)
  21.  Żuchowski Tomasz - (nr tel: 604-071-779, tomasz.zuchowski@radny.miastoszczytno.pl)

 


 
 
ilość odwiedzin: 3620109

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X