Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Szczytnie

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

Tagi

"Poznaj Polskę"

 

 

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą: „Poznaj Polskę”


 

           Gmina Miejska Szczytno otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa w postaci dotacji celowej w ramach realizacji przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą: „Poznaj Polskę” w wysokości 15 000otych. Całkowita wartość zadania wynosi 28 125otych.

Celem programu Ministerstwa Edukacji i Nauki jest wsparcie organów prowadzących szkoły dla dzieci i młodzieży w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki . Środki finansowe w ramach dotacji celowej przeznaczane są na dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Gmina Miejska Szczytno otrzymała, zgodnie ze złożonymi wnioskami, dotację na zorganizowanie w 2023 r. trzech jednodniowych wycieczek dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczytnie.


 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Rafał Rekosz

Data wytworzenia:
15 maj 2023

Osoba dodająca informacje

Rafał Rekosz

Data publikacji:
15 maj 2023, godz. 10:49

Osoba aktualizująca informacje

Rafał Rekosz

Data aktualizacji:
15 maj 2023, godz. 12:00