Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Szczytnie

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
103 Ewelina Wojdowicz (89) 624 72 31 ewelina.wojdowicz@um.szczytno.pl Ewidencja Środków Trwałych, Podatek VAT Wydz. Budżetu i Finansów
103 Aldona Stranc (89) 624 72 30 aldona.stranc@um.szczytno.pl Sprawy Oświatowe Wydz. Budżetu i Finansów
Krzysztof Mańkowski (89) 624 72 00 burmistrz@um.szczytno.pl Burmistrz
Ilona Bańkowska (89) 624 72 00 zastepca.burmistrza@um.szczytno.pl Zastępca Burmistrza
124 Lucjan Wołos (89) 624 72 04 sekretarz@um.szczytno.pl Sekretarz
120 Alina Gajkowska (89) 624 72 05 skarbnik@um.szczytno.pl Skarbnik
1 Andrzej Domian (89) 624 72 61 andrzej.domian@um.szczytno.pl Samodzielne Stanowisko DS. Zarządzania Kryzysowego, BHP, Obrona Cywilna
102 Aleksandra Toczek (89) 624 72 06 aleksandra.toczek@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
1 Angelika Szmigiel (89) 624 72 28 angelika.szmigiel@um.szczytno.pl Biuro Obsługi Interesanta Działalność Gospodarcza Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
1 Agata Przybylska (89) 624 72 67 agata.przybylska@um.szczytno.pl Biuro Obsługi Interesanta Działalność Gospodarcza Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
Fax (89) 624 72 35
9 Sylwia Kamionowska (89) 624 72 75 sylwia.kamionowska@um.szczytno.pl Ewidencja Ludności, Meldunki Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
9 Kinga Pliszka-Kaczyńska (89) 624 72 75 kinga.pliszka.kaczynska@um.szczytno.pl Ewidencja Ludności, Meldunki Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
8 Barbara Sierak (89) 624 72 54 barbara.sierak@um.szczytno.pl Wymeldowanie z Urzędu Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
9 Monika Walaszczyk (89) 624 72 26 monika.walaszczyk@um.szczytno.pl Dowody Osobiste Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
106 Daniel Majewski (89) 624 72 39 daniel.majewski@um.szczytno.pl Zastępca Naczelnika, Kadry Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
107 Radcy Prawni (89) 624 72 42 radca@um.szczytno.pl Wydz. Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
7 Katarzyna Furczak (89) 624 72 41 katarzyna.furczak@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Promocji i Rozwoju Gospodarczego
6 Angelika Dost (89) 624 72 43 angelika.dost@um.szczytno.pl Promocja Wydz. Promocji i Rozwoju Gospodarczego
5 Patryk Mikołajewski (89) 624 72 40 patryk.mikolajewski@um.szczytno.pl Promocja Wydz. Promocji i Rozwoju Gospodarczego
129 Grażyna Dzbeńska (89) 624 72 10 grazyna.dzbenska@um.szczytno.pl Naczelnik Biuro Rady
129 Marlena Stęcel-Prekiel (89) 624 72 09 marlena.stecel.prekiel@um.szczytno.pl Biuro Rady
103 Monika Zygadło-Banach (89) 624 72 63 monika.zygadlo.banach@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Budżetu i Finansów
121 Justyna Terlik (89) 624 72 46 justyna.terlik@um.szczytno.pl Windykacja Wieczystego Użytkowania, Dzierżaw, Zakupu Lokali i Gruntów Wydz. Budżetu i Finansów
122 Beata Zielińska (89) 624 72 16 beata.zielinska@um.szczytno.pl Płace, ZUS Wydz. Budżetu i Finansów
122 Justyna Kaczyńska-Urbanek (89) 624 72 77 justyna.kaczynska.urbanek@um.szczytno.pl Pomoc Deminimis, Ulgi Wydz. Budżetu i Finansów
122 Iwona Domian (89) 624 72 13 iwona.domian@um.szczytno.pl Podatek od Nieruchomości Osoby Prawne, Podatek od Psów, Podatek od Srodków Transportu Wydz. Budżetu i Finansów
123 Agnieszka Wysocka (89) 624 72 37 agnieszka.wysocka@um.szczytno.pl Księgowość Wydz. Budżetu i Finansów
123 Agnieszka Daniluk (89) 624 72 69 agnieszka.daniluk@um.szczytno.pl Dochody Budżetowe Wydz. Budżetu i Finansów
123 Beata Rafalska (89) 624 72 44 beata.rafalska@um.szczytno.pl Faktury, Dochody Urzędu Wydz. Budżetu i Finansów
134 Katarzyna Hrybek-Dudek (89) 624 72 07 katarzyna.hrybek.dudek@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Gospodarki Miejskiej
130 Beata Borodziuk (89) 624 72 11 beata.borodziuk@um.szczytno.pl Gospodarka Odpadami Wydz. Gospodarki Miejskiej
131 Dominika Trzcińska (89) 624 72 51 dominika.trzcinska@um.szczytno.pl Gospodarka Odpadami Wydz. Gospodarki Miejskiej
131 Marzena Dąbkowska (89) 624 72 33 marzena.dabkowska@um.szczytno.pl Gospodarka Odpadami Wydz. Gospodarki Miejskiej
131 Małgorzata Zajda (89) 624 72 45 malgorzata.zajda@um.szczytno.pl Gospodarka Odpadami Wydz. Gospodarki Miejskiej
136 Malwina Kuś (89) 624 72 55 malwina.kus@um.szczytno.pl Gospodarka Odpadami, Ochrona Zwierząt Wydz. Gospodarki Miejskiej
133 Kamila Samsel (89) 624 72 58 kamila.samsel@um.szczytno.pl Mieszkania Komunalne Wydz. Gospodarki Miejskiej
121 Malwina Spirydowicz (89) 624 72 36 malwina.spirydowicz@um.szczytno.pl Podatek od Nieruchomości Osoby Fizyczne Wydz. Budżetu i Finansów
133 Anna Rogacz (89) 624 72 08 anna.rogacz@um.szczytno.pl Alkohole, Taksówki, Spółka na Mieniu Komunalnym Wydz. Gospodarki Miejskiej
135 Natalia Radziewińska (89) 624 72 14 natalia.radziewinska@um.szczytno.pl Inwestycje, Budownictwo Wydz. Gospodarki Miejskiej
136 Anna Pawelczyk (89) 624 72 24 anna.pawelczyk@um.szczytno.pl Zastępca Naczelnika, Zamówienia Publiczne Wydz. Gospodarki Miejskiej
136 Wiesław Kulas (89) 624 72 47 wieslaw.kulas@um.szczytno.pl Drogi Wydz. Gospodarki Miejskiej
11 Lilianna Majewsja-Farjan (89) 624 72 70 lilianna.majewska.farjan@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
10 Damian Szlachetka (89) 624 72 52 damian.szlachetka@um.szczytno.pl Ochrona Środowiska, Opłaty Użytk. Wiecz., Przekształcenie Użytkowania Wieczystego na Własność Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
10 Albert Kiliman (89) 624 72 53 albert.kilimann@um.szczytno.pl Zastępca Naczelnika, Ochrona Środowiska Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
12 Jacek Domian (89) 624 72 22 jacek.domian@um.szczytno.pl Sprzedaż Lokali, Garaży, Przekształcenie Użytkowania Wieczystego na Własność Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
12 Marta Deptuła (89) 624 72 23 marta.deptula@um.szczytno.pl Numeracja Nieruchomości, Służebność Przemysłu Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
13 Roman Dykty (89) 624 72 21 roman.dykty@um.szczytno.pl Dzierżawa Gruntu Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
14 Joanna Sienicka (89) 624 72 27 joanna.sienicka@um.szczytno.pl Planowanie i Zagospodarowanie Przestrzenne Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
14 Monika Drózd (89) 624 72 27 monika.drozd@um.szczytno.pl Podziały i Sprzedaż Nieruchomości Wydz. Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
108 Piotr Paszkiewicz (89) 624 72 38 piotr.paszkiewicz@um.szczytno.pl Naczelnik Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
111 Tomasz Stasiewicz (89) 624 72 49 tomasz.stasiewicz@um.szczytno.pl Zastępca Naczelnika, Informatyka Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
111 Rafał Rekosz (89) 624 72 49 rafal.rekosz@um.szczytno.pl Informatyka, Monitoring Miejski Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
110 Małgorzata Uliszewska (89) 624 72 32 malgorzata.uliszewska@um.szczytno.pl Zaopatrzenie i Utrzymanie Czystości UM Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
110 Andrzej Krupiński (89) 624 72 32 Kierowca Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
108 Michał Trzciński (89) 624 72 12 michal.trzcinski@um.szczytno.pl Fundusze Zewnętrzne Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
108 Anna Böttcher (89) 624 72 12 anna.bottcher@um.szczytno.pl Fundusze Zewnętrzne Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
109 Tomasz Siurnicki tomasz.siurnicki@um.szczytno.pl Obsługa Korespondencji, Archiwum Wydz. Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji
118 Jacek Walaszczyk (89) 624 72 17 jacek.walaszczyk@um.szczytno.pl Naczelnik, Szkoły, Przedszkola Wydz. Edukacji, Zdrowia i Opieki Społecznej
118 Magdalena Wlazło (89) 624 72 50 magdalena.wlazlo@um.szczytno.pl Organizacje Pozarządowe, Żłobki, Zdrowie Wydz. Edukacji, Zdrowia i Opieki Społecznej
118 Katarzyna Heksel (89) 624 72 19 katarzyna.heksel@um.szczytno.pl Pomoc Materialna dla Uczniów Wydz. Edukacji, Zdrowia i Opieki Społecznej
118 Małgorzata Enerlich (89) 624 72 48 malgorzata.enerlich@um.szczytno.pl Problemy Alkoholowe, MOPS Wydz. Edukacji, Zdrowia i Opieki Społecznej
18 Agnieszka Kaczmarczyk (89) 624 72 25 agnieszka.kaczmarczyk@um.szczytno.pl Kierownik Urząd Stanu Cywilnego
18 Justyna Piórkowska (89) 624 72 74 justyna.piorkowska@um.szczytno.pl Odpisy Aktów Stanu Cywilnego, Migracja Aktów, Usuwanie Niezgodności PESEL Urząd Stanu Cywilnego
18 Joanna Adamiak (89) 624 72 66 Odpisy Aktów Stanu Cywilnego, Migracja Aktów, Usuwanie Niezgodności PESEL Urząd Stanu Cywilnego
B Janusz Gutowski (89) 624 72 20 janusz.gutowski@um.szczytno.pl Komendant Straż Miejska
B Ewa Zipper (89) 624 72 20 ewa.zipper@um.szczytno.pl Zastępca Komendanta Straż Miejska
B Andrzej Berezowski (89) 624 72 20 Inspektor Straż Miejska
B Krzysztof Wieczyński (89) 624 72 20 Inspektor Straż Miejska
B Jarowsław Bieżunski (89) 624 72 20 Inspektor Straż Miejska
121 Anna Lambryczak (89) 624 72 15 anna.lambryczak@um.szczytno.pl Podatek od Nieruchomości Osoby Fizyczne Wydz. Budżetu i Finansów